Ekonomi

ARNIAD’dan uluslararası bağlantılar

BURSA (İGFA) –Arnavut kökenli iş insanları tarafından Bursa’da kurulan ARNIAD, hem ulusal hem de uluslararası alanda değerli çalışmalara imza atıyor.

Kuruluşunun üzerinden henüz bir yıl geçmesine rağmen pek çok faaliyet ve çalışmaya imza atan ARNIAD, bu kez Türkiye’yi Avusturya’da temsil etti.

Arnavut İşadamları Derneği’nin Avusturya’da düzenlediği istişare toplantısına katılan ARNIAD Başkanı Gökhan Biçen ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Bican ve Bayram Taşocak, değerli temaslarının ardından yurda döndü.

Avusturya’daki görüşmelere ilişkin açıklama yapan ARNIAD Başkanı Gökhan Biçen, “Buradaki temaslar kapsamında; Birlik Lideri Yll Bllakaj, Büyükelçi Lulzim Pllana, Priştine Belediye Başkanı Përparim Rama, ABD’li yetkililer ve Balkanlardan iş insanlarıyla görüşmeler yaptık. Röportaj yaptığımız kişileri şehrimiz Bursa’ya davet ettik. Yaptığımız bu görüşmelerin çok başarılı iş anlaşmalarına dönüşeceğini umuyorum. Kültürel faaliyetlerimizi ve iş insanlarıyla ticari ilişkilerimizi geliştirmek amacıyla Arnavut İşadamları Derneği’ne üye derneklerle daha sık görüşme kararı aldık. “Bu toplantılar sonucunda işbirliklerimiz artacak ve artacaktır” dedi.

karaisalihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu