Haber

Başkan Deveciler “Burhaniye’de Kimse Yalnız Değil”

İlçede yaşayan vatandaşlara yardım eden ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışan Burhaniye Belediyesi, her alanda ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Burhaniye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen “Sosyal Market” projesi ile vatandaşların kullanımına sunulan kıyafetlerin yanı sıra konut eşyası da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Burhaniye Belediyesi, dar gelirli, engelli, yaşlı, depremzede, yetim ve ihtiyaçlarını karşılayamayan ve yaşamlarını sürdürmekte zorlanan aileler için çalışmalarını artırarak sürdürüyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde bir vatandaş lojmanı daha yenilendi. Burhaniye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri ekipleri, mahallede yalnız yaşayan ihtiyaç sahibi bir vatandaşın Halk Pazarı’ndan mal teslim ederek daha iyi koşullarda yaşamasına yardımcı oldu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, son yıllarda halkın ekonomik alım gücünün düştüğünü belirterek, “Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve belediye olarak vatandaşımızın yanındayız. Burhaniye’de kimse yalnız değildir. Sosyal yardımlarımız sadece ev eşyası ve giyimden ibaret değil. Vatandaşlarımıza gıdadan gıdaya, kırtasiyeden bursa, askeri yardımdan tutsak yardımına kadar birçok alanda destek ve yardımda bulunuyoruz.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

habergerze.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu