Ekonomi

Casper ailesinin en yeni üyesi C370

Casper, Nirvana ailesinin en yeni üyesi C370’i duyurdu.

Casper tarafından yapılan açıklamaya göre çağdaş tasarım limitleri, Windows 11 işletim sistemi ve Intel işlemcisi ile oldukça iyi bir fiyat performans istikrarına sahip olan Nirvana C370, 1.7 kg hafifliği ve 19.6 mm inceliği sayesinde maksimum hareket kabiliyeti sağlıyor.

Modern çalışma stilleri için tasarlanan Casper Nirvana C370, hareketliliğe odaklanan kullanıcıların ihtiyaçları için geliştirildi. Nirvana C370’in tamamını kaplayan metalik uzay grisi renk bütünlüğü sağlarken, şık ve profesyonel tasarımı sayesinde güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

1366×768 HD ve Yansıma Önleyici yansıma yapmayan ekranı ile benzerlerinden ayrılan Casper Nirvana C370, klavye kullanımında bilek pozisyonu dikkate alınarak tasarlanan 135 derece kaldırılabilen menteşe yapısı sayesinde kısa veya uzun kullanımlarda maksimum konfor sağlıyor. ekstra bir alete ihtiyaç duymadan.

Windows 11 işletim sistemine sahip Casper Nirvana C370, 7,4 mm ince ekran çerçevesi, 15,6 inç ekranı ve 220 NIT parlaklığı ile kullanıcılarına yüksek kaliteli bir izleme deneyimi sunarken, 1,7 kg hafifliği ile her zaman her yerde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Casper Nirvana ailesinin en yeni üyesi C370, Celeron N4000 işlemcilerini Intel’in Celeron N4020 ve Pentium N5030 işlemcileriyle değiştirerek, kullanıcıların günlük işlerini kolayca yapmalarını sağlarken çekirdek performansını yüzde 8 artırıyor.

1 adet HDMI ve 2 adet USB 3.0 port girişi ile son derece kolay ve hızlı veri aktarımı sağlayan Nirvana C370, Intel’in çift antenli Kablosuz ve Bluetooth 5.1 özellikleri sayesinde tüm kullanıcılarına kesintisiz iletişimin gücünü yaşama fırsatı veriyor.

hanonu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu