Yaşam

Didim’de çocuklar karnelerini muhteşem bir şenlikle kutladılar.

Geleceğimizin umudu olan çocuklarımıza daha yaşanabilir bir gelecek sunmak için çalışan Didim Belediyesi, çocuklar için muhteşem bir şenliğe imza attı. Karnelerini alan Didimli çocuklar, düzenlenen Çocuk Şenliğinde doyasıya eğlendiler.

Türkiye genelinde okulların yaz tatili dönemiyle birlikte milyonlarca öğrenci karnelerini aldı. Didim’de yaşayan binlerce çocuğa en eğlenceli karne hediyesi Didim Belediyesi’nden geldi.

Didim Belediyesi tarafından düzenlenen, her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü çocuk şenliği, eğlenceli ve eğitici etkinlikleri, sahne gösterileri ve oyun parklarıyla güne damgasını vurdu. 21 Haziran Çarşamba günü Didim Cumhuriyet Kent Meydanı’nda başlayan ve 2 gün sürecek olan şenliğe Didimli çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğe aileleriyle birlikte katılan çocuklar, oyun parklarında doyasıya eğlendi. Sahne gösterileri ile hem öğrenen hem de eğlenen çocuklar illüzyon gösterisini meraklı gözlerle izlediler. Çocukların eğlenceli etkinliklerden klasik sokak oyunlarına, yüz boyama etkinliklerine, danslardan çocuk tiyatrolarına ve illüzyon gösterilerine kadar doyasıya eğlendiği Çocuk Şenliği’nde çocuk kitapları fuarına da yoğun ilgi gösterildi.

ÇOCUKLAR KİTAPLARINI İMZALADI

Didim Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk şenliği kapsamında çocuk kitapları yazarları Ayşenur Başaran, Naide Duymaz Karabulut ve Özge Işık Küskun çocuk kitapları fuarında okuyucularıyla buluştu. Çocuklar için kitaplara imza atan yazarlar, kitaplarını minik öğrencilere okudu ve bilgi alışverişinde bulundu.

BAŞKAN ATABAY “AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK”

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim’de çocuklar için keyifli çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Çocuklarımız geleceğimizdir. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Şehrimizde çocuklarımızı mutlu eden güzel projelere imza atmaya devam ediyoruz. Yorucu bir eğitim-öğretim yılının ardından öğrencilerimiz için bu güzel şenliği düzenledik. Katılan tüm çocuklara teşekkür ederiz” dedi. sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberduzkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu