Yaşam

Ego setinde kriz! Çekime gitmediği iddia edilen Alperen Duymaz’dan yanıt: Provaya devam edemedim

Başrollerini Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Ego dizisinin setinde kriz yaşandı. Duymaz’ın önceki gün yapılacak çekime gitmediği ve set çalışanlarını saatlerce beklettiği iddia edildi. Duymaz’ın çekimlere katılmaması nedeniyle setin iptal edildiği iddia edildi. Kısa sürede gündem olan Duymaz, hakkındaki iddiaya yanıt verdi.

TUTUMU MESLEKTAŞLARINI SIKIŞTIRDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre oyuncunun saatlerce sete gelmesi bekleniyordu. Alperen Duymaz daha önce birkaç kez çekim sırasında sette bulunmamıştı. Bu gelişme üzerine çekimler iptal edildi. Duymaz’ın tavrı meslektaşlarının tepkisine neden oldu. Geçtiğimiz aylarda rol arkadaşı Melisa Aslı Pamuk ile tartışan Alperen Duymaz’ın dizinin ilk yönetmeni Doğa Can Anafarta ile anlaşamayınca Anafarta’nın yerine Şenol Sönmez’in geldiği biliniyor.

“KARAKTERİN DEĞİŞEN MOTİVASYONU NEDENİYLE DEVAM EDEMİYORUM”

Hakkında çıkan tartışmanın ardından açıklama yapan Alperen Duymaz, “Kendimi ifade etmem gerektiğini hissettim. Yine… Zaten setteydim, ilk sahnemi çektikten sonra ikinci sahnemi çekmek için sete gitmiştim ama Karakterin sürekli değişen motivasyonunun yarattığı stresi hissettiğim için provaya devam edemeyeceğimi fark ettim, herkesten özür dilerim.” Keşke karavana gitseydim dedim. Sonra setin bittiğini öğrendim. Bu asılsız haberin gerçeğini aktararak gündemi meşgul ettiğim için utanıyorum ve üzgünüm.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu