Haber

Iraklı Salwan Momika, İsrail bayrağını göndere çekerek Kur’an-ı Kerim’e saldırdı

İsveç 2014 yılında Kur’an-ı Kerim’e yönelik alçakça saldırılarıyla tanınan Iraklı Salwan Momika, küstah provokasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Elinde İsrail bayrağıyla başkent Stockholm’de ortaya çıkan Momika, Kur’an-ı Kerim’e basarak korkunç bir saldırı yaptı.

İSRAİL BAYRAĞI AÇILDI

Kur’an-ı Kerim’e yönelik saldırılarıyla hem İslam dünyasının hem de Türkiye’nin tepkisini çeken Iraklı mülteci Salwan Momika, bu kez Gazze’de insanlık suçu işleyen İsrail’in bayrağını açtı.

KUR’AN’A YİNE SALDIRDI

Meydanda bir süre İsrail bayrağını dalgalandıran provokatör Momika, daha sonra Kur’an-ı Kerim’e korkunç bir saldırıda bulundu.

İSVEÇ’TE KUR’AN’A KARŞI DÜZENLİ PROVOKASYONLARA İMZA VERDİ

Momika, İsveç Başkent Stockholm’de Kurban Bayramı’nın ilk gününe denk gelen 28 Haziran’da, polis eşliğinde Stockholm Mescidi önünde Kur’an-ı Kerim yakıldı. Momika, 20 Temmuz’da Stockholm’deki Irak Büyükelçiliği önünde, 31 Temmuz’da da İsveç Parlamentosu önünde polis gözetiminde Kur’an-ı Kerim’i ve Irak bayrağını ayaklar altına aldı. Saldırılarını artıran Momika, Kur’an-ı Kerim’i çeşitli yerlerinden yakmaya devam etti. Stockholm 25, 26, 27 ve 29 Ağustos’ta polis koruması altında. İran asıllı Bahrami Marjan, 3 Ağustos’ta Stockholm’ün Angbybadet kıyısında polis koruması altında Kur’an-ı Kerim’i yaktı.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

doganyolajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu