Haber

KAĞITHANE’DE MOTOSİKLETİNİ YAKTI, TAMİR ATÖLYESİNİN ÖNCÜSÜ

KAĞITHANE’de bulunan Barış S., tamir ettirdiği motosikletin tekrar arızalandığını iddia ederek tamirciden para istedi. Tamirci ödemeyince Barış S. motosikleti yakarak tabancayla tamirhaneye ateş açtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 15 Mart Çarşamba günü gece saatlerinde Harmantepe Mahallesi Şubat Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahalledeki dükkanda motosikleti tamir eden Hasan Aydın’a tamir için Barış S. getirildi. Aydın, motosikleti tamir ederek Barış S.’ye teslim etti. Ancak motosiklette yine arıza olduğunu belirten Barış S., tamirciden 40 bin lira istedi. Tamirci ödemeyi reddedince Barış S., önce motosikleti dükkanın önünde yaktı, ardından yanındaki tabancayla iş yerine ateş etti. Tamirci Hasan Aydın polise giderek iş yerinde kendisini vuran kişiden şikayetçi oldu ve para istedi. Dükkanını açamayacağını belirten Aydın, saldırganın bir an önce yakalanmasını istiyor.

“SÜREKLİ TEHDİT”

Hasan Aydın, “Motosiklet tamiri için gelen bir kişi buraya gelip bizi tehdit etti. ‘Benim motorumu alacaksınız. Bana da 40 bin lira vereceksiniz’ dedi. Bu sefer dükkanıma ateş edip kaçtı.Polise gittim kabahat ihbarında bulundum.Ama adam hala el sallıyor.Saldırgan bana geri döneceğini söyledi.Bana her gün seni ziyarete geleceğim dedi. hafta.’ “Müşteriler var. Müşterilere bir şey yapmasından korkuyorum. Bazen çocuklarım dükkana gelir. Onlara zarar vermesinden korkuyorum. İnşallah yakalanır ve biz kurtuluruz” dedi.

İŞ YERİNE ATIŞ YAPAN KİŞİ GÜVENLİK KAMERASINDA

İş yerinin vurulması güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, iş yerinin önünde motosiklete binen ve motosikletten vurulan iki kişi görülüyor. Saldırgan daha sonra hızla olay yerinden kaçar.

– İstanbulhaber-goynucek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu