Haber

Kaymakam Aydın’dan ’19 Mayıs’ mesajı

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Emre Aydın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayram vesilesiyle bir açıklama yayınladı.

Başkan Yardımcısı Aydın, mesajında, “Bugün milletimizin kurtuluş mücadelesinin en değerli adımlarından biri olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı her zaman kutluyoruz. Aradan geçen yıllara rağmen anlam ifade eden Bu bayramın büyüklüğü ve önemi hiçbir zaman azalmamış ve olmamıştır.Bu bayram, TBMM’nin açılışı ile Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı ve milletimizin iradesini gösterdiği bir gün olarak tarihimize geçmiştir. kendi geleceğini belirlemek. spor Kendi alanlarında daha başarılı sonuçlar elde etmek için yeniden ortaya çıkacak, birlik ve beraberlik içinde Türk bayrağı altında törenleri kutlayacaktır. Bugün, büyük zaferlerin ve kahramanlıkların hatırasını yaşatırken, gençlerimizi ve sporcularımızı da cesaretlendirmeli, geleceğe daha umutlu ve güçlü bakmalarını sağlamalıyız. Gençlerimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini şekillendirecek değerli bir güçtür ve onları en iyi şekilde desteklemeli ve yetiştirerek geleceğe hazırlamalıyız.

Bu vesileyle Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik eder, başta gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza mutlu ve huzurlu bir bayram dilerim. Ülkemiz için var gücümüzle çalışarak, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü ve müreffeh bir Türkiye için hep birlikte çaba göstereceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu