Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Polis Haftası Etkinliğine Katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Polis Haftası ve Polis Teşkilatının 197. Kuruluş Yıldönümü çerçevesinde düzenlenen Tebligat Kanunu Eğitim programına katıldı. Önder Büyükkılıç, “Polis bizim vitrinimizdir, her zaman söylüyoruz. Şehrimizi, belediyelerimizi temsil eden huzur, güvenlik ve esenlik kaynağımızdır.”

Toplantıya Önder Büyükkılıç’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman ve Serdar Öztürk, İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanı Cenani Ayaydın, Emniyet Müdürü Mustafa Kayacık ve polis çalışanları katıldı.

Başkan Büyükkılıç, polis memurunu bu özel günde tebrik ederek, “Haftanızı kutlar, başarılar dileriz, eğitimin hepimiz için önemli olduğunun bilincindeyiz.”

Polisin şehrin ve belediyenin vitrini olduğunu belirten Büyükkılıç, “Zabıta bizim vitrinimizdir, her zaman söylüyoruz. Şehrimizi ve belediyelerimizi temsilen huzur, güvenlik ve esenlik kaynağımızdır. İnsanlara hizmet etmek, gönüllerde yer edinmek, onların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için mücadele etmek hem bir dua hem de bir görevdir.Bugüne kadar yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Büyükkılıç, polislere tüm çabalarından dolayı teşekkür ederek, daha verimli, daha iyi niyetli ve insanlığa hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmelerini diledi.

Birlik, beraberlik ve dayanışma beyanında bulunan Büyükkılıç, “16 ilçe belediyemizi kendimizden bir parçamız gibi görüyor, bütçelerini bütçemiz, personelimiz, personelimiz, imkanlarımız olarak gurur ve gururla paylaşıyoruz. Kayseri de bu berekete vesiledir. Her alanda olduğu gibi bu hizmetlerde de dayanışma duygusu vardır. Çalışmalarımızı kentte de sürdürelim. Şehri bir bütün olarak görüyoruz, burada Kayseri Büyükşehir olarak hep birlikte paylaşıyoruz. 16 ilçesi var, biz bunu bir zenginlik olarak görüyoruz” dedi.

Tüm polis ekiplerinin 197. yılını kutlayan Büyükkılıç, “Daha nice huzur dolu yıllar ve günler diliyorum. Eğitimi bizim için olmazsa olmazımız olarak görüyor ve bu alanda da kendimizi yenilememiz gerektiğini vurguluyoruz. Her birinizi alnınızdan öpüyorum. Sizi seviyoruz.”

Programın sonunda Büyükkılıç’a günün anısına çiçek takdim edildi ve hatıra fotoğrafı çekildi. Öte yandan Tebligat Hukuku Eğitimi kapsamında Av. Polis memuruna Mehmet Aydın tarafından eğitim verildi. – KAYSERİ

gerzehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu