Yaşam

MasterChef Türkiye macerasını noktalayan isim Gamze oldu

Jürisini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiği MasterChef Türkiye dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Finale sayılı günler kala Gamze, Burak Kaya, Tolga ve Büşra yarışta hayallerine veda etmemek için büyük çaba sarf ettiler.

POMELO İLE PİŞİRMEYE ÇALIŞTILAR

Yarışmacılar ilk etapta pomelo meyvesini kullanarak en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmaya çalıştılar. Etap sonunda şeflerden en yüksek puanı alan Barış Kaya ve Büşra elemeden sağ çıktı.

GAMZE HAYALLERİNE VEDA DEMİŞTİ

Yarışmanın ikinci etabına kalan Tolga ve Gamze, Danilo Zanna’nın “Bruschetta” plağını yapmaya çalıştı. Zanna’nın imza levhasından en uzaktaki levhayı kaldıran Gamze, MasterChef Türkiye’den elendi.

SİVRİOĞLU: İNANILMAZ BİR GELİŞME YAPARDI

Gamze’nin vedasının ardından konuşan Somer Sivrioğlu, “Geçen yıl 2. turda elendiniz. Bu yıl MasterChef 9.’sunu tamamladınız. İnanılmaz bir gelişim gösterdiniz. ‘Hem çocuklarınıza hem de sizi seven kadınlara örnek olmak istiyorum’ dediniz. Hayallerini erteleyin’. Bence bu örnek onlara fazla geldi. Bana gösterdiniz. Sizin yolunuz burada. Çok özlediğiniz çocuklarınıza bugün itibariyle kavuşuyorsunuz” dedi.

GAMZE: KAZANACAĞIMI CEPİMİ KOYARAK BEKLİYORUM

Aşçılardan aldığı övgüler karşısında duygulu anlar yaşayan Gamze, “Burada yemek pişirdik, bazen kötü bazen iyi… “Yolum buradan geçti diyeceğim. Kazandıklarımı cebime koyup erkenden de olsa vedalaşacağım. Her şey için çok teşekkürler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu