Haber

Meghan Markle bu kurallara dayanamadı! Eğer o kurala uymazsa… Okumaktan sıkılırsınız!

Prenses Diana’nın küçük oğlu Prens Harry, ünlü yıldız Meghan Markle’a aşık oldu ve çift dünyaevine girdi.

2016 yılının Haziran ayında başlayan bu aşk, 2017’de nişana, 2018’de ise evliliğe evrildi. Genç çift, 6 Mayıs 2019’da tahtın altıncı varisi olan oğulları Archie Mountbatten-Windsor’u kucaklarına aldı.

Meghan ilk hamileliğinde herkes tarafından eleştirilen bir isimdi. Karnını sürekli elinde taşıması ve kraliyet kurallarına uymaması gündemdeydi.

Bütün dünya ikiye bölündü ve bazıları Diana gibi“Bazıları söylerken “Sadece Diana’yı taklit ediyorum”söz konusu.

Meghan Markle bu konudan hiç bahsetmedi ancak eski Diana hayranı kuliste dolaşmaya başladı.

Meghan hakkındaki gerçekler, kraliyetten ayrıldıktan sonra gün ışığına çıkmaya başladı.

Ocak 2020’de çift, kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak geri adım atmak ve zamanlarını Birleşik Krallık ile Kuzey Amerika arasında bölmek istediklerini açıkladı.

Bunun üzerine belgeseller ve itiraflar peş peşe geldi. Meghan, Kate Middleton ile olan kavgasına kadar her şeyi anlattı.

Bu kısma kadar kraliyet içinde önemli kuralların olduğu ve Meghan’ın bunlara uymakta zorlandığı görüldü.

Gelin bu kurallara birlikte göz atalım!

Meghan’ın her zaman Kate Middleton’ın arkasında durması gerekiyor. (tören ve etkinlikler dahil)

Çünkü sıradaki Kraliçe adayı Middelton. Markle’ın Duchess dışında rastgele bir unvanı veya tahta geçme şansı yok. Çocuklarının bile tahta çıkma şansları yok.

Meghan Markle, Prens Harry ile evlenmeden önce Instagram’da çok aktifti. Ancak kraliyet ailesinde bu tür uygulamalar yasaktır. Bu yüzden Markle’ın bir dönem gizli gizli hesaplar açtığı söylendi. Ama şimdi istediği gibi davranabilir.

Kraliçe Elizabeth koyu oje istemedi. Kraliçe bunun iyi bir durum olmadığını belirtmesine rağmen, Markle’ı sık sık koyu renk ojeler sürerken gördük. Bu, tıpkı Diana gibi kuralları umursamadığını gösteriyor.

Meghan Markle kraliyet etkinliklerinde istediği yere oturamaz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Kate’in arkasında olması gerekiyor.

Meghan, Kraliçe ile bir akşam yemeğine katılırsa yemeğe başlamak için beklemesi gerekecek. Markle, Elizabeth yemeğe başlayana veya masadan kalkana kadar kalkamaz.

Aslında bu kural herkes için geçerlidir. Kraliçe’nin ölümünden sonra geride kalanlar bu kuralları sürdürmekle yükümlüdür…

pursaklar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu