Ekonomi

Merck 4. çeyrek ve 2023 mali sonuçlarını 1 Şubat’ta açıklayacak

RAHWAY, NJ – Merck & Co., Inc., küresel sağlık hizmetleri başkanı. (NYSE:MRK), 1 Şubat Perşembe günü sabah 9:00’da dördüncü çeyrek ve 2023 yılı mali sonuçlarını tartışmak üzere bir konferans görüşmesi yapacağını duyurdu. Davet, yatırımcılara ve analistlere şirketin performansına ilişkin genel bir bakış ve 2024 projeksiyonlarına bir bakış sağlayacak.

Yaklaşan konferans görüşmesinin, COVID-19 salgınının devam eden etkisi de dahil olmak üzere küresel sağlık sorunlarının yaşandığı bir yılın ardından şirketin mali sağlığına ve stratejik yönüne ışık tutması bekleniyor. Merck yönetimi muhtemelen piyasa koşulları, düzenleyici ortamlar ve araştırma ve geliştirme süreci gibi işini etkileyen çeşitli faktörleri dikkate alacaktır.

Katılımcılar, şirket tarafından sağlanan bir irtibat aracılığıyla canlı sesli web yayınına erişebilir ve etkinlikten sonra Merck’in web sitesinde tekrar oynatma ve ek materyaller mevcuttur. Ayrıca ilgilenenler 5958465 erişim kodunu kullanarak ücretsiz ve uluslararası numaraları arayarak toplantıya katılabilirler.

130 yılı aşkın geçmişiyle Merck, acil sağlık ihtiyaçlarına yönelik ilaç ve aşı geliştirmede ön saflarda yer almaktadır. Şirket, küresel sağlık sonuçlarını iyileştirmeyi amaçlayan ileri teknolojiye ve yeniliğe olan bağlılığını vurguluyor.

Merck, halka açık şirketlerde olduğu gibi, basın bültenine ileriye dönük bir sorumluluk reddi beyanı ekledi. Açıklamaların mevcut yönetim beklentilerine dayandığı ve gerçek sonuçların önemli ölçüde farklılık göstermesine neden olabilecek risk ve belirsizliklere tabi olduğu vurgulandı.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

hacilar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu