Yaşam

Metin Akpınar’ın kızı: Sadece 3 kez görüştük, torunlarını bir kez gördü

Oyuncu Metin Akpınar’ın Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu Katkıcı adında 35 yaşında ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Babasının ağabeyiyle daha çok iletişim kurduğunu ancak onu daha az gördüğünü belirten Sevgi Nebioğlu Katkıcı, “Metin Akpınar’ın babamız olduğunu öğrendikten sonra Antalya’da sadece üç kez görüştük.”

‘DÜĞÜNÜME GELMEDİ’

Posta haberine göre Katkıcı, bayram döneminde Babalar Günü’nde Metin Akpınar’ı aradığını belirterek, “Konuşmalarımız 10 saniyeden fazla sürmedi. Beni hiç telefonla aramadı. Bizi sahiplenen Özdener Nebioğlu her gün arıyor” dedi. ve torunlarını soruyor. Eşim Ali Katkıcı’nın babası Ramazan Katkıcı, “Beni her gün arıyor. 2017 yılında düğün davetiyemi Metin Bey’e gönderdim. Gelemeyeceğini söyledi. Çocuklarımdan Yiğit 2018’de, Umut ise 2020’de doğdu. Bu doğumları kendisine bildirdim ama görmeye gelmedi” dedi.

HAREKETE GEÇTİ Mİ?

Metin Akpınar’ın Haziran 2022’de röportaj için Antalya’ya gelmesiyle tanıştıklarını belirten Sevgi Nebioğlu Katkıcı, şöyle konuştu: “Torunlarını ilk kez o zaman gördü. Bir daha görmedi. O toplantıda dede gibi davrandı. Ancak Şimdi o görüntüleri izlediğimde ‘Oyunculuk mu yapıyordu?’ diye soruyorum. Bu olay ortaya çıktıktan sonra bizi hiç aramadı. Televizyona çıkıp ‘Kızlarıma bu acıyı yaşattığım için özür dilerim’ demesini bekliyordum.”

‘İLK YEMEK YEMEK TAVUK-PİLAV VE SALATA OLDU…’

6 yaşına kadar yetimhanede kötü günler geçirdiklerini söyleyen Sevgi Nebioğlu Katkıcı, “Emine-Özdener Nebioğlu bizi sahiplendi ve eve götürdü. Tarih 18 Mayıs’tı. Evde tavuk, pilav, salata yapılırdı. Hayatımızda ilk defa tavuk ve pilavın tadına baktık.Yurtta “Kuru ekmek ve peynir yerdik. Artık her 18 Mayıs’ta tavuk, pilav ve salata yapıyoruz. Bu yemek bizim için çok değerli” dedi.

haber-kinik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu