Haber

MHP’li Cemal Kobaş, Serinhisar Belediye Başkan Adayı olarak seçim kampanyasına başladı

Cumhur İttifakı’nın Serinhisar Belediye Başkan Adayı adayı gösterdiği MHP’li Cemal Kobaş, seçim çalışmalarına sabah namazı toplantılarıyla başladı.

Millet İttifakı Serinhisar Belediye Başkanı Adayı Cemal Kobaş seçim kampanyasına başladı.

Serinhisar Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Toplantıları programına katılan Kobaş, “Cumhur İttifakımızla birlikte genel seçimlerde elde ettiğimiz zaferin ardından ilçe adayı olarak yeniden zaferler kazanmak için kolları sıvadık. Yapacak daha çok işimiz, ilçemize kazandıracağımız daha çok eser, vatandaşlarımıza sunacağımız daha çok hizmet var. El ele, omuz omuza çalışarak Serinhisar’ı vizyon bir ilçe haline getireceğiz. Önümüzde 70 gün var. Bu dönemde her vatandaşa ulaşmaya çalışacağız. İlçemizin en büyük sorunu olan altyapı, üstyapı, doğalgaz gibi eksiklikleri devletimizin ve Büyükşehir’in yatırımlarıyla tamamladık. Belediyesi. Ancak üst yapısı henüz tamamlanmamış mahallelerimizin olduğunu biliyoruz ve bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Serinhisar’ımızın eksiklerini, sorunlarını biliyoruz. Sosyal yaşam kalitesinin artırılmasına yönelik hazır güzel ve büyük projelerimiz var, özellikle sosyal yaşam kalitesini yükseltecek projelerimiz. İlçemiz halkının sosyalleşmesine katkı sağlayacak. Yeri ve zamanı geldiğinde bunları tek tek açıklayacağız” dedi.

“Kaybedecek bir 5 yılımız daha yok” diyen Kobaş, “Allah’ın izniyle bugün seçimlerimize başlıyoruz.

Amacımız vatanımıza, milletimize, vatanımıza sevgiyle hizmet etmektir. ‘Niyet hayır, sonuç hayır’ diyerek bu kutlu yolda aynı samimiyet ve samimiyetle yürüyeceğiz. Allah bizi kendi yolundan ayırmasın. Rabbim bizlere, ülkemize ve milletimize daha büyük hizmetler yapma fırsatı, basiret, kararlılık ve güç versin. “Tanrı yolculuğumuzda yardımcımız olsun” dedi. – DENİZLİ

haber-cardak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu