Teknoloji

MLB The Show 23 Collector’s Edition Açıklandı

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici San Diego Studio, kapak sporcusu olarak New York Yankees efsanesi Derek Jeter’in yer aldığı MLB The Show 23 Collector’s Edition’ı duyurdu.
 
Ayrıca şirketler, MLB The Show 23 Teknik Testinin PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için 15-21 Şubat tarihlerinde yapılacağını duyurdu. Herkesin indirip oynaması için ücretsiz olarak indirilebilir.
 

MLB The Show 23 Collector’s Edition duyurusunun ardından şu sözler eklendi:

 
“Derek Jeter’in destansı bir kapağa ihtiyacı vardı ve biz de bunu yeni bir ışık altında göstermek istedik. Bunu göz önünde bulundurarak, Derek’i yepyeni bir bakış açısıyla sunması için görsel sanatçı Sanford Greene’i görevlendirdik. Derek’in bir Yankee olarak kariyeri hayattan daha büyüktür ve kimliği onu tam anlamıyla Yankee Stadyumu’ndan atlar. Kapaktaki tüm Paskalya yumurtalarını görebiliyor musun? Kapak resmi bizi çok heyecanlandırdı ve sonunda bu işbirliğinin sonuçlarını gösterebildiğimiz için çok mutluyuz.”
 
MLB The Show 23, 28 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkacak. Ayrıca Xbox Game Pass aracılığıyla da sunulacak.
 
Duyuru Videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu