Teknoloji

OPPO’dan Karma Gerçeklik Gözlükleri: MR Glass! – Webtekno

Sanal ve artırılmış gerçeklik dünya son dönemlerde Apple’a odaklandı. Çünkü şirket 5 Haziran’da başlayacak. WWDC 2023 etkinliklerinde ilk karma gerçeklik kulaklığını resmen tanıtacak. Tüm bunlar olurken Çin’den beklenmedik bir hamle geldi. Teknoloji şirketi OPPO, Augmented World Expo etkinlikleri kapsamında karma gerçeklik gözlüğü” Bay CamAncak son kullanıcı ne yazık ki bu ürüne ulaşamayacaktır.

OPPO MR Glass, etkileyici özelliklere sahip bir kit olarak karşımıza çıktı. Meta’nın karma gerçeklik gözlüğü Görev 2 Oldukça benzer olan kit, gücünü Qualcomm’un Snapdragon XR2+ platformundan alıyor. Önde bir çift RGB kamera barındıran karma gerçeklik gözlüğü, 120 Hz yenileme hızı vaatler OPPO’nun SUPERVOOC hızlı şarj sistemine sahip olan gözlüklerde ayrıca kalp atış hızı algılama sensörleri de yer alıyor.

OPPO MR Glass, geliştiriciler için tasarlandı

OPPO MR Glass’ın son kullanıcıya ulaşmayacağından bahsetmiştik. Bunun nedeni, karma gerçeklik gözlüklerinin geliştiriciler için tasarlanacak. Çalışmayı satın alan geliştiriciler, bu kit ile sanal veya artırılmış gerçeklik desteğine sahip oluyor. uygulama veya oyunlar tasarlayabilirler. OPPO MR Glass üzerinden geliştirilen uygulamalar veya oyunlar, Meta veya Apple gibi markaların karma gerçeklik gözlükleri ile deneyimlenebilecek.

OPPO tarafından yapılan açıklamalarda MR Glass hakkında çok fazla detay verilmedi. Şirket, eserin yalnızca Çin’de piyasaya sürüleceğini belirtiyor. yılın ikinci yarısında olacağını söyledi. OPPO MR Glass’ın fiyatı şimdilik ne olacak? Bilinmeyen.

habergolova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu