Teknoloji

Samsung Temsilcisinden Büyük İddia: Galaxy Satışları 5 Yıl Sonra iPhone’u Geçecek

Samsung’un Mobil Deneyim (MX) başkanı TM Roh, geçtiğimiz günlerde Güney Kore’nin Seul kentinde düzenlediği basın toplantısında söyledi. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 tanıtıldı.

Roh ayrıca Samsung’un katlanabilir akıllı telefonları için etkileyici rakamlar açıkladı ve bu yıl Kore’de satılan her üç üst düzey Galaxy akıllı telefondan birinin katlanabilir olacağını ve Galaxy amiral gemisi satışlarının tamamının bu olacağını söyledi. % 20’den fazlasını oluşturacağını tahmin etti.

İlgili Makaleler

Roh, Samsung’un beş yıl içinde Apple’ın iPhone sevkiyatlarını geçeceğini iddia ediyor

Samsung’un üst düzey akıllı telefon pazarında Apple’ı yakalamasını engelleyen iki ana sorun var. Birincisi, Samsung’un iOS’u gibi kendi ekosistemine sahip değil , ancak yine de cihazları için özel uygulamalar geliştirebilir. İkincisi ise Galaxy Z Fold 5’ler pahalı bir cihaz olmak.

Apple’ın iPhone 15 serisinde 84-89 milyon cihaz üretmeyi planladığı varsayılıyor ki bu rakam, Galaxy S23’ün satışlarını çok aşacak. Genel olarak giriş düzeyi, orta sınıf ve katlanabilir aygıtlar dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerle Apple’dan. daha fazla akıllı telefon satmasına rağmenSamsung’un üst seviye Galaxy modelleri iPhone satış rakamlarına ulaşamıyor.

TM Roh’u görelim 5 yıllık talep doğru olacak mı Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu