Haber

TRT Çocuk 15. Yılında Yeni Bölümleriyle Seyirciyle Buluşacak

TRT Çocuk, 15. yılında yakından takip edilen ve sevilen içeriklerinin yeni bölümlerini izleyicilerle buluşturacak.

TRT’den yapılan açıklamaya göre kanal, “Eymen ile Çimen”, “Aybek”, “Bulmaca Kulesi”, “Benim” gibi çocukların olduğu her alanda var olabilmek için içerik yelpazesini genişletme hedefini sürdürüyor. Babamın Gölgesi 1918″, “Hazine Takipçileri”, “Dedektif Reptır”. “ve” Dennis ve Gnasher “ın yeni bölümleri bugünden itibaren ekranlarda olacak.

Eymen ve Çimen’in yeni bölümleri hafta içi her gün 9.45’te yayınlanacakken, Aybek’in yeni bölümleri 11.45’te ekranlarda olacak.

Üç yakın arkadaş Can, Mert ve Aslı ile Lugit’in maceralarını anlatan Bulmaca Kule’nin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.35’te izleyiciyle buluşacak.

Kurtuluş Savaşı’na doğru ilerleyen bir milletin karşılaştığı zorlukları ve milli dayanışma ruhunu anlatan Babamın Gölgesi’nin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 15.30’da ekrana gelecek.

Hazine Takipçileri’nin yeni bölümü 4 Kasım’dan itibaren hafta içi her gün saat 18.05 ve 20.30’da, Dedektif Reptır’ın yeni bölümleri ise 4 Kasım’dan itibaren her hafta sonu saat 14.20’de izlenebilecek.

Dennis ve Gnasher’ın yeni bölümleri 4 Kasım’dan itibaren her hafta sonu 17.40 ve 20.30’da seyirciyle buluşacak.

orhaneli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu