Haber

Deva Partisi: Meşru Demokratik Siyasetimize Şiddetle Karşılık Verenleri Asla Bırakmayacağız

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi, İstanbul’da iki üyesine yönelik bıçaklı saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada, “Meşru demokratik siyasetimize şiddetle karşılık verenlere asla boyun eğdirmeyeceğimiz bilinmelidir. Teslim olmayacağız. ülke karanlığa.”

DEVA Partisi Kağıthane İlçe Başkanlığı’nın dün esnaf ziyareti sırasında parti üyeleri Talha Şahbaz ve Hasan Ünver, iki kişinin bıçaklı ve yumruklu saldırısına uğradı. Şahbaz ve Ünver hastanede tedavi altına alındı.

DEVA Partisi bugün Akın hakkında yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Partimizin İstanbul Kağıthane İlçe Teşkilatı üyeleri dün öğlen saatlerinde esnafı ziyaret ettikleri sırada iki kişinin saldırısına uğradı. Saldırıda İlçe Başkan Yardımcımız Talha Şahbaz ve örgüt üyemiz Hasan Ünver bıçaklı yaralandı. Acil şifalar diliyoruz. tedavisi devam eden arkadaşlarımıza.

Legal demokratik politikamıza şiddetle karşılık verenlerden asla vazgeçmeyeceğimiz bilinmelidir. Ülkemizi karanlığa teslim etmeyeceğiz.

DEVA Partisi olarak demokratik siyasete yapılan bu akının arka planını aydınlatmak için yargı sürecini takip edeceğiz. Özgür ve zengin bir Türkiye hedefimize mutlaka ulaşacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu