Haber

Kayseri’de yaz okulları için kayıtlar başladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentte sportif faaliyetler açısından marka bir kuruluş haline gelen Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarında yakaladığı başarılarla adından söz ettirirken, başta minikler olmak üzere her yaş grubundan Kayseriliyi sporla buluşturmaya devam ediyor.

Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği spor okullarının 17 spor tesisi ve 5 parkında yapılacak yaz dönemi kayıtları başladı. Son teknoloji ekipman ve ekipmanlara sahip tam donanımlı tesislerde düzenlediği eğitim, etkinlik ve etkinliklerin yanı sıra Türkiye’de ve Kayseri’de profesyonel sporcular yetiştirmektedir. Ulusal ve uluslararası müsabakalarda ülkeyi gururla temsil eden, profesyonel sporcuları ülke sporuna kazandıran Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. 17 spor tesisi ve 5 parkta futboldan basketbola, okçuluktan tenise, yüzmeden kickboks’a 18 farklı branşta güçlü içeriklerle eğitim verecek spor okullarının Yaz Dönemi kayıtları başladı.

Spor Okulları 1. Yaz Dönemi başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​19 Haziran-20 Temmuz olarak belirlenirken, 2. Yaz Dönemi 21 Temmuz-15 Ağustos, 3. Yaz Dönemi ise 16 Ağustos-9 Eylül olarak planlanmıştır.

17 TESİSTE 18 ŞUBE VE 5 PARKA

Dört mevsim sürdürdükleri antrenmanlar ve özellikle öğrencilerin yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine katkı sağlayacak Yaz Dönemi Kursları ile tüm Kayserililere eğlenceli spor imkanları sunan Spor Okullarının branşları ve yaş grupları “Yetişkin kursları için 16-65 yaş, jimnastik 4-10 yaş, yüzme 6-15 yaş, futbol 6-15 yaş, basketbol 6-15 yaş, hentbol 6-15 yaş” şeklinde belirlendi. yaş, tenis 7-15 yaş, masa tenisi 5-15 yaş, okçuluk 7-15 yaş, geleneksel okçuluk 7-15 yaş, buz pateni yaş 4-15, kick boks yaş 6-15, taekwondo yaş 6 -15, voleybol 6-15 yaş, su kayağı 11-15, badminton 7-15 yaş, floor curling 7-15 yaş, atletizm 5-15 yaş ve güreş 8-12 yaş.”

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’de spor okulu kurs ücreti aylık 300 TL, yetişkin kursları 350 TL, yetişkin tenis kursları aylık 450 TL olarak belirlenirken, parklarda düzenlenen futbol ve basketbol kurslarına katılım ücretsiz olacak. ücretli. Ücretli kurslara katılmak isteyen sporseverler, detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için www.sporaskayseri.com.tr adresinden detaylı bilgilere ulaşarak kayıt işlemlerini tamamlayabilecek, sonrasında ise tesislerden kayıt işlemlerini tamamlayabilecekler. ücretsiz spor okulu kursları için çevrimiçi ön başvuru.

haber-altinyayla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu