Yaşam

Arabesk Sanatçısı Azer Bülbül’ün Filmi Geliyor: İki Ünlü Oyuncu Teklif Verdi!

Türkiye’de de sinema sektörü, tıpkı dünyada olduğu gibi son zamanlarda değerli şahsiyetlere odaklanmaya başladı. Müslüm Gürses ve Barış Akarsu gibi isimlerArdından geçtiğimiz günlerde Cem Karaca’nın sinema filmi resmi olarak duyurulurken bir değerli isimden daha haber geldi.

Sabah gazetesinden Ömer Karahan paylaşılanEdinilen bilgiye göre arabesk müziğin en büyük temsilcilerinden biri. Azer Bülbül’ün sineması için çalışmalar başladı.Müziği bugün milyonlar tarafından dinlenmeye devam eden Bülbül’ü oynaması için Ağıt ve Zordayim gibi iki ünlü oyuncuya da teklif verildi.

Azer Bülbül’ü canlandırması için önerilen isimler:

Karahan’ın aldığı bilgiye göre sinemada Azer Bülbül’ü oynaması için teklif edilen isimler Kıvanç Tatlıtuğ ve Cihangir Ceyhan oldu. filmin “Müslüman” gibi bir etki yaratması beklenirkenYapım kadrosu ve oyuncu kadrosu hakkında henüz bir detay paylaşılmadı.

Cihangir Ceyhan, haberin ardından anlamlı bir paylaşımda bulundu:

Sinema eğitimi aldığı haberlerinin ardından kendisine teklif geldiği belirtilen oyuncuya Cihangir Ceyhan 2017’deki gönderisini Instagram’da hikayelerinden paylaştı. Bülbül’ü canlandıracak oyuncu şu anda resmi olarak açıklanmasa da bu paylaşım bir ipucu verebilir.

kumlu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu