Haber

Başkan Deveciler, Burhaniye’ye Gelen Değrem Kurbanlarını Ziyaret Etti

10 ilde büyük yıkıma neden olan depremin ardından Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye’ye gelen depremzedeleri Pelitköy’de bulunan Blue Port Otel, Erpey Ferah Otel ve Burhaniye Belediyesi Sosyal Tesislerinde ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcıları Oktay Erbalaban, Murat Yazgan, Tamer Midilli ile Meclis Üyeleri Tarık Erdil ve Hasan Küçükdereli’nin katıldığı ziyarette depremzedelerle sohbet edilerek geçmiş olsun dilekleri iletildi. Depremzedelerin isteklerini dinleyen ve çocuklara ikramlarda bulunan Önder Deveciler, ziyaretin ardından Burhaniye’de afetzedelerin kullanımına açılan Ahmet Akın Kültür Merkezi’ndeki sosyete pazarında incelemelerde bulundu.

Önder Deveciler, afetin yaşandığı ilk günden itibaren belediye olarak tüm imkanların seferber edildiğini belirterek, “İlçemize gelen depremzedelerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için aralıksız çalışıyoruz. Tüm hemşehrilerimize destekleri için teşekkür eder, desteklerinizi bekleriz. Birlikte güçlüyüz, birlikte yaralarımızı saracağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

kesanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asansörlü Nakliyat
Başa dön tuşu